Koncert operetkowo-musicalowy w naszym Gimnazjum.

7 marca z inicjatywy Rady Rodziców oraz uczniów klasy 2a  przy wsparciu Burmistrza Strzelna i Banku Spółdzielczego, odbył się w naszym Gimnazjum koncert operetkowo-musicalowy.Tego dnia do naszej szkoły przybyli soliści z Opery Nova- Zuzanna Szary (sopran) i Marcin Naruszewicz (tenor), wraz z zespołem Tango Cancion.

Podczas dwugodzinnego występu można było usłyszeć najpiękniejsze arie i duety operetkowe, musicalowe, muzykę filmową, tango argentyńskie i muzykę francuską. Możliwość występu z profesjonalnym zespołem miała nasza koleżanka Sandra Dembińska. W czasie przerwy widzowie mogli zakupić ciasto, kawę oraz ciekawe pozycje książkowe. Poczęstunek oraz kiermasz  został przygotowany przez uczniów klasy 2a oraz ich rodziców.To muzyczne wydarzenie było prawdziwą ucztą dla melomanów i spotkało się z wielkim zainteresowaniem i podziwem miłośników artystycznych wrażeń.