INNOWACJE PEDAGOGICZNE

JAK CHARLIE CHAPLIN

Uczniowie z klasy 3B realizowali blok tematyczny „Jak powstał film” . Z kodem QR odkrywali tajemnice powstania filmu.

Poznali największą postać epoki kina niemego-Charliego Chaplina.

ZAKODOWANA ORTOGRAFIA

Uczniowie z klasy 3B na edukacji polonistycznej utrwalali zasady ortograficzne z wykorzystaniem kodów QR.

TIK-TAK RUSZAMY Z KODEM QR W ŚWIAT

W klasie 3B realizowana jest innowacja pedagogiczna "Tik-Tak ruszamy z kodem QR w świat".

Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku.

Dzień Babci i Dziadka z OzoBotem

Uczniowie z klasy 3B na zajęciach z programowania realizowali scenariusz z okazji święta Babci i Dziadka.

OzoBot w klasie 1B

Naszą misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii.

Sporty zimowe z OzoBotem w klasie 3B

Jazda na nartach, na łyżwach, pływanie, gra w piłkę-które sporty dzieci lubią najbardziej i dlaczego warto je uprawiać? Te pytania pojawiły się dziś na zajęciach z programowania.

Tabliczka mnożenia z OzoBotem

W klasie 3B realizowana jest innowacja pedagogiczna.

Wirtualne kodowanie i programowanie

W klasie 2B realizowana jest innowacja pedagogiczna z programowania i kodowania.

Już blisko wiosna-programowanie

W klasie 2B realizowana jest innowacja pedagogiczna.