OzoBot w klasie 1B

Naszą misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii.

Okres wczesnoszkolny jest najlepszym momentem do wprowadzenia programowania i kodowania poprzez różne metody pracy: aktywizujące, praktycznego działania i podające. Nauka programowania i kodowania uczy logicznego i kreatywnego oraz efektywnego myślenia. Pomaga również zrozumieć współczesny świat, który otacza dzieci w sposób bezpieczny i kreatywny. Uczniowie z klasy 1B podczas zajęć komputerowych prowadzonych przez Agnieszkę Perlikowską po raz pierwszy mieli możliwość uczestniczyć w tego typu zajęciach. Uczniowie zostali wprowadzeni w świat programowania. Zajęcia te sprawiły uczniom wiele radości. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.