Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK

W dniach 11- 12 stycznia 2023 r. odbyła się w naszej szkole sesja zimowa olimpiady Olimpusek (sprawdzian zintegrowany i język angielski) w klasach I-III.

Olimpiada OLIMPUSEK (sprawdzian zintegrowany) polegał na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego pozwoliła uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Sprawdziany obejmowały zestaw 21 pytań o różnej skali trudności.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa 2B

Stanisław Poliwka otrzymał tytuł laureata i nagrodę książkową za zajęcie IV miejsca ze sprawdzianu zintegrowanego.

Stanisław Poliwka otrzymał tytuł laureata za zajęcie VIII miejsca z języka angielskiego.

Bianka Stasiak otrzymała tytuł laureata za zajęcie VI miejsca ze sprawdzianu zintegrowanego.

Opiekun p. Agnieszka Perlikowska

Klasa 3A

Wiktoria Sobczak otrzymała tytuł laureata za zajęcie XIV miejsca ze sprawdzianu zintegrowanego.

Opiekun p. Arleta Kluczyńska

Klasa 3B

Katarzyna Poliwka otrzymała tytuł laureata za zajęcie XI miejsca ze sprawdzianu zintegrowanego.

Katarzyna Poliwka otrzymała tytuł laureata za zajęcie XI miejsca z języka angielskiego.

Opiekun p. Violetta Konieczna

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uznania za udział w olimpiadzie.

Gratulujemy!