Dzień Mamy i Taty

Dnia 24 maja odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowana przez uczniów klas I-III.

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku. Dniem pełnym życzeń, wyrazem miłości, wdzięczności i szacunku do ukochanych rodziców. Z tej okazji uczniowie klas I-III przygotowali bogaty program artystyczny, w którym rodzice mogli zobaczyć m.in. inscenizację, pokaz mody i tańce, wysłuchać wierszy i piosenek, a także rozweselić się oglądając skecze.

Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców. Po występach zaproszeni goście udali się do klas na poczęstunek, gdzie otrzymali własnoręcznie wykonane laurki od swoich pociech.