UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE KLASY IIIB

W piątek 16 czerwca odbyła się uroczystość ukończenia pierwszego etapu nauki klasy III b. W świetlicy szkolnej w Młynach spotkali się uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Na spotkanie przybył Pan dyrektor Jarosław Kaniasty, Pani v- ce dyrektor Tatiana Zielińska oraz nowa wychowawczyni klasy, Pani Renata Chromińska. Dzieci przedstawiły program artystystyczny specjalnie przygotowany na to spotkanie, nastepnie rodzice aktywnie uczestniczyli w zabawie integracyjnej ,, Czerwony Kapturek,,. Był słodki poczęstunek oraz kiełbaski z ogniska. Dzieci wraz z rodzicami spędzały czas na placu zabaw. O stronę muzyczną zadbał Pan Jacek Łuczak. Wychowawczyni klasy bardzo serdecznie dziękuje rodzicom za wspaniale przygotowaną imprezę i moc wzruszeń podczas pożegnania.