SUKCESY UCZNIÓW KLAS 1-3 W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE OLIMPUSEK-SESJA WIOSENNA

W dniach 28-30 marca 2023 r. odbyła się w naszej szkole sesja wiosenna ogólnopolskiej olimpiady Olimpusek.

W sesji wiosennej uczniowie z klas 1-3 rozwiązywali test z języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego.

Wyniki przedstawiają się następująco:

KLASA 1A

WOJCIECH MLECZKO i ANTONI WĘGIERSKI otrzymaIi tytuł laureata i nagrody książkowe za zajęcie I miejsca z matematyki.

ANTONINA MAJEWSKA i ALICJA PIOTROWSKA otrzymały dyplom laureata z matematyki.

WOJCIECH MLECZKO i ALICJA PIOTROWSKA otrzymali dyplom laureata z języka polskiego.

Opiekun p.Renata Lessnau

KLASA 2A

ZOFIA LEWICKA otrzymała dyplom laureata z matematyki.

Opiekun p.Joanna Kubiak

KLASA 2B

STANISŁAW POLIWKA otrzymał dyplom laureata oraz nagrodę książkową za zajęcie V miejsca z języka polskiego.

Opiekun p.Agnieszka Perlikowska

STANISŁAW POLIWKA otrzymał dyplom laureata oraz nagrodę książkową za zajęcie V miejsca z języka angielskiego.

Opiekun p.Renata Chromińska

KLASA 3A

LENA RZETELNA i WIKTORIA SOBCZAK otrzymały dyplom laureata z matematyki.

Opiekun p.Arleta Kluczyńska

KLASA 3B

OLIWIA MIKOŁAJCZAK otrzymała dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie I miejsca z języka polskiego.

KATARZYNA POLIWKA otrzymała dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie I miejsca z matematyki oraz dyplom laureata z języka polskiego.

MARTA WALKIEWICZ otrzymała dyplom laureata z matematyki.

Opiekun p.Violetta Konieczna

OLIWIA MIKOŁAJCZAK i KATARZYNA POLIWKA otrzymały dyplom laureata z języka angielskiego.

Opiekun p.Krzysztof Łuczak

Pozostali uczestnicy olimpiady otrzymali dyplomy uznania za udział w olimpiadzie.

GRATULUJEMY!