GMINNY KONKURS HISTORYCZNO- PLASTYCZNY "BOHATEROWIE NIEPODLEGŁOŚCI"

Dnia 28.11.2023 r. w sali obrad strzeleńskiego UM odbyło się ogłoszenie wyników gminnego konkursu historyczno - plastycznego pod hasłem "Bohaterowie Niepodległości”.

Organizatorem konkursu była nasza szkoła przy współpracy z UM i DK w Strzelnie. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, gdyż wpłynęło ponad 130 prac. Jury po zapoznaniu się z pracami oceniając pomysłowość, zgodność z tematem, oryginalność i estetykę pracy postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących autorów z naszej szkoły w kategorii klas 1-3 SP:

I Miejsce Hubert Bandoch Miłosz Warzecha Julia Trella

II Miejsce Piotr Jabłoński Igor Pawliński

III Miejsce Antonina Majewska

Wyróżnienie otrzymali: Jan Stelmaszyk, Stanisław Poliwka, Nikola Kazimierczak, Diana Kopińska, Lilianna Nawrocka, Krzysztof Poliwka, Agnieszka Siekacz, Wojciech Mleczko

W kategorii klas 4-8 SP oraz szkoły ponadpodstawowe nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

I Miejsce Zuzanna Rychlewska Fabian Warzecha

II Miejsce Agata Rakowska

III Miejsce Julia Stanek

Wyróżnieni to Julia Zielińska, Lena Zielińska, Tomasz Ławniczak

W tym roku komisja konkursowa postanowiła przyznać dwie Nagrody Specjalne za szczególnie wyróżniające się prace. Jedną z nich otrzymała uczennica z naszej szkoły Katarzyna Poliwka. Każdy uczestnik konkursu otrzymał podziękowanie za udział. Nagrody laureatom wręczali wiceburmistrz Piotr Lessnau, sekretarz gminy Ewa Staroojciec, dyrektor naszej szkoły Piotr Cieślik, Klaudia Lisowicz pracownik DK oraz Jarosław Gębala pracownik UM w Strzelnie.

Sponsorem nagród był Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji za rok.

Koordynatorkami konkursu były: Aldona Matuszak, Violetta Konieczna, Agnieszka Krawczyk.