Spędziliśmy aktywnie czas

Dnia 13 grudnia 2023 roku klasa VII a wraz z germanistą Pawłem Zbytniewskim i wychowawczynią Katarzyną Panert wybrała się na kryte lodowisko oraz kręgle. Wszyscy świetnie się bawili, spędzając aktywnie i bezpiecznie, zgodnie z zasadami fair play, czas w mogileńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Celem wyjazdu było propagowanie sportu oraz aktywnego trybu życia, integracja zespołu klasowego, a także dobra zabawa. Wycieczka klasowa do Mogilna wpisuje się w realizację polityki oświatowej Ministra Edukacji i Nauki, czyli wspieranie nauczycieli w podejmowaniu inicjatyw/działań w zakresie zachęcania i wspierania uczniów do rozwijania ich aktywności fizycznej, a także Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, który w bieżącym roku szkolnym kładzie nacisk między innymi na promowanie zasad savoir-vivre’u.