MAMMA!MIA! CZYLI WARSZTATY KULINARNE W PIZZERII

Uczniowie z klasy 3B w ramach realizacji bloku tematycznego o Europie wybrali się na warsztaty kulinarne do pizzerii "Blanco" w Strzelnie. Była to doskonała okazja do integracji klasowej, zabawy, ale także nauki i poszerzenia wiedzy z dziedziny kuchni włoskiej.

Na wstępie uczniowie poznali etapy wykonania pizzy, składniki potrzebne do jej przygotowania, obejrzały specjalny piec służący do jej wypieku. Po części teoretycznej przystąpiły do samodzielnego przygotowania pizzy ze swoimi ulubionymi składnikami.
Na koniec każdy uczestnik z rąk samego szefa p. Dariusza otrzymał dyplom młodego kucharza.

Dziękujemy Rodzicom za możliwość uczestniczenia w warsztatach oraz p. Dariuszowi i p. Magdalenie za zapoznanie nas z tajnikami przygotowania pizzy i wspaniałą atmosferę w trakcie trwania warsztatów!