Koncert charytatywny w naszym Gimnazjum.

24 kwietnia w naszej szkole odbył się koncert charytatywny,którego celem była zbiórka pieniędzy dla rodzin poszkodowanych w pożarze kamienic oraz chorego chłopca,ucznia naszego gimnazjum.

W pierwszej części koncertu wystąpił ponownie w naszym gimnazjum pan Marcin Naruszewicz - tenor Opery Bydgoskiej, który tym razem uraczył nas gorącymi hiszpańskimi przebojami. W drugiej części koncertu wystąpiła absolwentka naszego gimnazjum, uczestniczka V edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland, Agnieszka Twardowska wraz z zespołem. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała również 7 letnia Sandra Wawer ze Strzelna, laureatka wielu konkursów wokalnych. W czasie przerwy w dolnej sali hali sportowej uczestnicy koncertu mogli zakupić pyszne ciasta przygotowane przez rodziców naszych uczniów, nabyć ciekawe pozycje książkowe oraz obejrzeć sprzęt wojskowy u miłośników militariów.Do ostatniej chwili przed koncertem  można było zakupić cegiełkę  w cenie 15zł. Łączny dochód ze sprzedaży biletów, ciast, napojów oraz książek wyniósł 2202,37 zł. Pieniądze zgodnie z celem zbiórki zostaną przekazane poszkodowanym rodzinom, w których są niepełnoletnie dzieci oraz rodzinie chorego chłopca, ucznia naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i dzięki którym koncert mógł się odbyć.Dla naszych gimnazjalistów, uczniów klasy 2a,3c,1a,1b i1c była to wspaniała lekcja przedsiębiorczości i empatii.Opiekunkami grupy były panie nauczycielki  Aldona Matuszak i Tatiana Kępińska.