Pożegnanie klas III podczas dyskoteki szkolnej

Dnia 19.06.2015r. od godz.17:00 do 21:30 trwała ostatnia dyskoteka w roku szkolnym 2014-2015 podczas, której nastąpiło pożegnanie klas III.
Imprezę rozpoczęto uroczystym polonezem, do którego przystąpili wszyscy lekko zestresowani gimnazjaliści kl.III. Jak się potem okazało, emocje te były zupełnie niepotrzebne, bo odbyło się bez większych wpadek, a widzowie nagrodzili ich gromkimi brawami. Następnie pan dyrektor Tadeusz Twarużek zabrał głos, gdzie życzył udanej, dobrej zabawy oraz gratulował wspaniałych wyników gimnazjalnych.
Po zakończeniu części oficjalnej większość ruszyła do tańca , a pozostali poświęcili czas na pamiątkowe fotografie.
Atrakcją tego wieczoru był Zespół „ Implus” w skład którego wchodzi pan Jacek Łuczak i pan Emiliusz Chojnacki.
Dyskoteka była bardzo udana i z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci trzecioklasistów.
 Opiekunami dyskoteki byli:
-p. Mariola Rutkowska