”Rzuć palenie razem z nami’’

W dniu 15 stycznia 2016r. w naszym gimnazjum odbył się apel na, którym rozstrzygnięto konkurs akcji profilaktycznej ”Rzuć palenie razem z nami’’.

Podczas spotkania pan Dyrektor T. Twarużek i p. AgnieszkaKaźmierczak pełnomocnik Burmistrza do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałaniu narkomanii wręczyli nagrody:

• W kategorii konkurs na plakat: I miejsceMaciej Błaszczak kl. IIe,

wyróżnienie zdobyła:Jagoda Kluczewska kl. IId,

wyróżnieniezdobyła kl.Ia

(uczniowie:S.Zieliński,K.Piwowarczyk,M.Piwowarczyk,K.Walczak,W.Lutecka,W.Banasik,B.Ciesielski,M.Szyfer,M.Walczak,M.Grobelna,J.Rosińska,Z.Barańska,M.Dzikowska,Z.Malinowska,B.Krawczak,P.Chojnacka)

Wkategorii audycji przyznano tylko wyróżnienia:

1. Weronika Banasik kl. Ia ,
  2. Karolina Tomaszewska IIIa,
  3. Oliwia Muller Ic
  4. Kinga Gościniak kl. Ic,

• W kategorii ulotka, hasło profilaktyczne: I miejscezdobyła : kl. Ia

Uczniowie wyróżnieni zaprezentowali scenki. Podczas spotkania wysłuchaliśmyutworów w wykonaniu Natalii Wójcik z kl. IId, , apel prowadził: Krzysztof Szałkowski z kl.IIIa