Erasmus+ na podsumowaniu pracy szkoły

Marzec w naszej szkole to zawsze okres podsumowań pracy. Uczniowie mają okazję zaprezentować swe umiejętności, sukcesy a nawet zwyczajną gimnazjalną codzienność. Na taką uroczystość  zapraszani są rodzice oraz władze miejskie. Każdy może zobaczyć, co się dzieje w naszej szkole.

Zaprezentowała się także grupa projektowa Erasmus+. W jej imieniu wystąpiła Weronika Banasik. Ona to opowiedziała o dotychczasowych działaniach, przedstawiła cele projektu "W poszukiwaniu królowej nauk". Również wspomniała, że już 26 marca (w niedzielę) jedziemy do Rumunii. Weronika powiedziała: "Będziemy mogli sprawdzić, jak mocni jesteśmy z matematyki i języka angielskiego, gdyż na tydzień jedziemy do Rumunii. Satu Mare już na nas czeka. Jedziemy tam z obawami, ale  i z ciekawością. Co tam nas czeka? Za kilka dni dowiemy się, czy Rumuni  i Bułgarzy lepiej liczą niż my. Czy każdy Rumun jest brunetem. Czy Bułgarzy kiwają głową tak na nie, a nie na tak. Trzymajcie za nas kciuki."