konferencja w Warszawie

2 października 2013

Konferencja w Warszawie

W konferencji uczestniczyło z gimnazjum dwoje nauczycieli - Anna Solczyńska (koordynator) oraz nauczyciel wspierający Stanisław Lewandowski. Spotkanie miało charakter wykładu podczas którego omówiono merytoryczne i finansowe aspekty prowadzenia projektu "Uczenie się przez całe życie". Znalazł się także czas na prezentację multimedialną, w której przedstawiła się szkoła z Suchej Beskidzkiej ze swym projektem z poprzedniej edycji. Może za dwa lata i my tak podsumujemy nasze dwuletnie wysiłki.

October 2nd 2013

The conference in Warsaw

There was a delegation of two teachers from our school – Anna Solczyńska (coordinator) and Stanisław Lewandowski (supporting teacher). The meeting based mainly on some lectures, during which the merits and financial aspects of “Longlife Learning” project were discussed. There was also a time for multimedia presentation, during which the school from Sucha Beskidzka was showing their project from the last edition of Comenius. Maybe we will present our effords in two years time.